מדיניות החזרים כספיים והחזרות

מדיניות הביטולים, השינויים וההחזרים

אתר MAGONE הינו פלטפורמה לרכישה ישירה מספקים ברחבי העולם. בעת ביצוע הזמנה, ההזמנה תשלח לספק להספקת המוצרים ממחסניו ישירות אל הלקוח. זמני המשלוח מאסיה הינם בין 11 – 35 ימי עסקים אך עשויים להיות עיכובים בהתאם לחגים באסיה או בישראל.

מדיניות החזרות וביטולים

החזרים כספיים וביטולי עסקאות מתבצעים בהתאם לחוק להגנת הצרכן בעבור עסקאות מסוימות כפי שמצוין בחוק המלא בקישור המצורף
להלן פירוט מדיניות ביטול ההזמנה ו/או החזרת מוצרים ותנאיהם:

ביטול עסקת הרכישה בתוך שעה מרגע השלמת הזמנת המוצרים באתר ולפני משלוח הפריט – יעשה באמצעות הודעת ביטול טלפונית לשירות הלקוחות או בדוא”ל: info@magone.net בנסיבות כאמור המשתמש יזוכה בסכום הרכישה כולל דמי המשלוח, בניכוי 5% מערך הקנייה או סך של 100 ₪ – הנמוך מביניהם, בגין העסקה.
במקרה של ביטול עסקת הרכישה מכל סיבה שהיא לאחר שנשלח המוצר אל המשתמש, בתנאי שאריזתו לא נפתחה, הוא יהא רשאי לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר לידיו באמצעות השבת המוצר לחנות או למחסני החברה ובמקרה כאמור מסכום ההחזר ינוכו דמי משלוח ובנוסף מכל החזרה ינוכו 5% מערך הקנייה או סך של 100 ₪ – הנמוך מביניהם.

על הלקוח יהא להמתין עד לקבלת החבילה ולאחר זאת לשלוח את החבילה בחזרה למחסני הספק בתיאום עם שירות הלקוחות שלנו בדוא”ל: info@magone.net (הלקוח מחוייב ליצור עמנו קשר על מנת לספק את טפסי ההחזרה של הספק ממנו החבילה נשלחה על מנת שלא תיפול טעות בשליחה והמוצר לא יתקבל חזרה).

זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק – לכרטיס האשראי/ חשבון PAYPAL, בו בוצעה ההזמנה בלבד ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
כאמור הזיכוי או קרדיט לשימוש (לפי העניין) יינתן בתנאי שהמוצר שסופק יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התוויות עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, המשתמש לא יהא זכאי לזיכוי כלשהו (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי- קרדיט).
ניתן להחזיר את המוצר הניתן להחזרה בהתאם לתקנון זה ועל פי הדין – כל עוד לא נעשה בו שימוש כזה או אחר, באריזתו המקורית ללא פגמים כפי שהתקבלה החבילה – תוך 14 ימים מתקופת הגעתה של החבילה ליעד. מפעיל האתר יהיה בעל שיקול הדעת הבלעדי והמוחלט בנוגע למצב הסחורה המוחזרת. פריטים ומוצרים אשר יגיעו לאחר שימוש כלשהו ו/או סממנים לשימוש כאמור, כגון עם לכלוך ו/או עקבות ו/או סימן אחר, לא ניתן יהיה להחזירם ולא יזכו את המשתמש בסכום הרכישה- הכל בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי והמוחלט של מפעיל האתר.
מובהר ומודגש כי פריטים אשר נרכשו במסגרת מבצעים ו/או סוף עונה, ניתנים להחזרה/החלפה תוך 48 שעות מיום קבלתם וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן.

לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית.
יצויין ויודגש : כל החזר/זיכוי מצריך ומחייב את הצגת חשבונית הרכישה ות.ז של הלקוח.
בכל שאלה הקשורה לבירורים, החלפות, החזרות וכד’ יש לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות של מאג אחד.

דילוג לתוכן